
| Plaani Nimi | Ruum | CPU | RAM | OS | Hind | Skoor | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KVM 1 | 50 GB | 1 tuum | 4 GB | 4,92 € | 5.0 | Vaata plaani | |
| KVM 2 | 100 GB | 2 tuumad | 8 GB | 6,81 € | 5.0 | Vaata plaani | |
| KVM 4 | 200 GB | 4 tuumad | 16 GB | 9,84 € | 4.4 | Vaata plaani |
Peata juhtimisega CMS-i majutus annab arendajatele paindlikkuse ehitada kiireid, skaleeritavaid veebisaite kaasaegsete raamistikega ja API-põhise sisuhaldusega.

| Plaani Nimi | Ruum | CPU | RAM | OS | Hind | Skoor | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KVM 1 | 50 GB | 1 tuum | 4 GB | 4,92 € | 5.0 | Vaata plaani | |
| KVM 2 | 100 GB | 2 tuumad | 8 GB | 6,81 € | 5.0 | Vaata plaani | |
| KVM 4 | 200 GB | 4 tuumad | 16 GB | 9,84 € | 4.4 | Vaata plaani |

| Plaani Nimi | Ruum | CPU | RAM | OS | Hind | Skoor | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spark | 40 GB | 1 tuum | 1 GB | 3,29 € | 4.9 | Vaata plaani | |
| Flux | 80 GB | 2 tuumad | 4 GB | 4,61 € | 4.9 | Vaata plaani | |
| Fusion | 160 GB | 4 tuumad | 8 GB | 8,62 € | 4.9 | Vaata plaani |

| Plaani Nimi | Ruum | CPU | RAM | OS | Hind | Skoor | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Virtual Server S+ | 60 GB | 1 tuum | 2 GB | 1,78 € | 4.7 | Vaata plaani | |
| Virtual Server M | 120 GB | 2 tuumad | 4 GB | 4,45 € | 3.2 | Vaata plaani | |
| Virtual Server L | 240 GB | 4 tuumad | 8 GB | 7,13 € | 2.6 | Vaata plaani |

| Plaani Nimi | Ruum | CPU | RAM | OS | Hind | Skoor | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 vCPU (Type A, 2667MHz, 1024MB) | 20 GB | 1 x 2.6GHz | 1 GB | 3,56 € | 4.8 | Vaata plaani | |
| 1 vCPU (Type A, 2667MHz, 2048MB) | 20 GB | 1 x 2.6GHz | 2 GB | 5,35 € | 4.9 | Vaata plaani | |
| 2 vCPU (Type A, 5333MHz, 2048MB) | 30 GB | 2 x 2.65GHz | 2 GB | 10,69 € | 4.9 | Vaata plaani |

| Plaani Nimi | Ruum | CPU | RAM | OS | Hind | Skoor | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Unmanaged Linux Server-D4 | 80 GB | 2 tuumad | 4 GB | 8,91 € | 4.8 | Vaata plaani | |
| Unmanaged Windows Server-D4 | 80 GB | 2 tuumad | 4 GB | 16,04 € | 4.8 | Vaata plaani | |
| Unmanaged Linux Server-D8 | 160 GB | 4 tuumad | 8 GB | 17,82 € | 4.8 | Vaata plaani |

| Plaani Nimi | Ruum | CPU | RAM | OS | Hind | Skoor | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Starter Plan (For Developers) | 20 GB | - | 2,22 € | 5.0 | Vaata plaani | ||
| Cloud 1 | 80 GB | 2 x 2.2GHz | 4 GB | 26,68 € | 5.0 | Vaata plaani | |
| Cloud 2 | 160 GB | 4 x 2.2GHz | 8 GB | 44,50 € | 5.0 | Vaata plaani |

| Plaani Nimi | Ruum | CPU | RAM | OS | Hind | Skoor | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cloud VPS 4 | 100 GB | 4 tuumad | 8 GB | 4,70 € | 4.5 | Vaata plaani | |
| Storage VPS 20 | 400 GB | 3 tuumad | 8 GB | 6,41 € | 4.6 | Vaata plaani | |
| Cloud VPS Plus 4 | 150 GB | 4 tuumad | 8 GB | 11,58 € | 4.3 | Vaata plaani |

| Plaani Nimi | Ruum | CPU | RAM | OS | Hind | Skoor | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NVMe 2 | 50 GB | 1 tuum | 2 GB | 4,18 € | 4.5 | Vaata plaani | |
| NVMe 4 | 100 GB | 2 tuumad | 4 GB | 8,45 € | 4.5 | Vaata plaani | |
| NVMe 8 | 200 GB | 4 tuumad | 8 GB | 11,57 € | 4.5 | Vaata plaani |

| Plaani Nimi | Ruum | CPU | RAM | OS | Hind | Skoor | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 vCPU | 40 GB | 1 tuum | 2 GB | 8,01 € | 2.2 | Vaata plaani | |
| 2 vCPU | 100 GB | 2 tuumad | 4 GB | 16,03 € | 1.0 | Vaata plaani | |
| 4 vCPU | 200 GB | 4 tuumad | 8 GB | 31,17 € | 1.1 | Vaata plaani |

| Plaani Nimi | Ruum | CPU | RAM | OS | Hind | Skoor | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spark | 20 GB | 1 tuum | 1 GB | 3,46 € | 4.5 | Vaata plaani | |
| Pulsar | 40 GB | 2 tuumad | 2 GB | 6,13 € | 3.6 | Vaata plaani | |
| Quasar | 120 GB | 4 tuumad | 6 GB | 11,47 € | 4.5 | Vaata plaani |
Traditsiooniline CMS haldab nii sisu taustasüsteemi kui ka veebisaidi esiplaani koos, samas kui Headless CMS eraldab sisu haldamise esiplaanist ja edastab sisu API-de kaudu.
Jah. WordPressi saab kasutada peaata CMS-ina, ühendades selle REST API või GraphQL API frontend-raamistikega nagu React või Vue.
See võib parandada jõudlust, kuna sisu edastatakse API-de kaudu ning seda saab kombineerida kaasaegsete front-end raamistike, vahemälu süsteemide ja CDN-idega.
Peataarhitektuuriga CMS-i majutus sobib tavaliselt paremini kasutajatele, kellel on arenduskogemus või juurdepääs arendajatele, kuna seadistamine ja esiotsa integreerimine võivad nõuda tehnilisi teadmisi.
Oluliste funktsioonide hulka kuuluvad API tugi, skaleeritav pilveinfrastruktuur, SSD- või NVMe-mälu, turvatööriistad, lavastuskeskkonnad, SSH-juurdepääs, Git-integratsioon ja usaldusväärne tööaeg.